Bus icon Darmowa dostawa od 200zł
Zaloguj
Back to top icon Phone icon
NOWY PRODUKT

Kosmetyki naturalne

Naturalne, ręcznie tworzone mydełko o kwiatowym, harmonijnym zapachu róży marki Almara Soap

Sortowanie

Zmień
po nazwie malejąco po nazwie rosnąco po cenie malejąco po cenie rosnąco po producencie malejąco po producencie rosnąco
po producencie

Wyświetlaj na stronie produktów

15
15 30 60 90 120

 

W kategorii Żele pod prysznic znajdziecie propozycje naturalnych kosmetyków do skutecznego lecz delikatnego mycia ciała.

Bardzo ważne jest, abyśmy nie używali agresywnych, drażniących produktów do oczyszczania naszej skóry, które mogłyby powodować przesuszenie, podrażnienia, czy reakcje alergiczne.

Naturalne kosmetyki dostępne w Pure Harmony oparte są na łagodnych substancjach myjących, często pozyskiwanych z roślin. Łagodne jednak nie oznaczają nieskuteczne. Bez obaw, po użyciu tych produktów możecie mieć pewność, że Wasza skóra będzie dobrze oczyszczona.

Zawarte w płynach i żelach pod prysznic dodatkowe składniki, takie jak: ekstrakty roślinne, oleje, witaminy sprawiają, że skóra jest doskonale nawilżona, odżywiona, zregenerowana, bez nieprzyjemnego uczucia przesuszenia.

Produkty poprzez dodatek delikatnych substancji zapachowych i naturalnych olejków eterycznych pobudzą również Wasze zmysły :) Lecz w naszej ofercie możecie znaleźć również kosmetyki pozbawione zapachu, idealne dla osób ze skórą wrażliwą, czy problematyczną.

Twoja skóra jako warstwa ochronna jest niezwykle ważna i należy dbać o to, aby pozostała w dobrej kondycji. Pomogą Ci w tym dostępne w Pure Harmony naturalne kosmetyki do jej pielęgnacji.

Marki znajdujących się w naszym asortymencie produktów: Hagi, e-FIORE, Mawawo.

Delivery package icon

Pakujemy ekologicznie
Wszystkie zamówienia pakujemy w ekologiczne opakowania.

Car delivery icon

Dostawy kurierem i do paczkomatu
Robimy, co w naszej mocy, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej.

Consultant icon

Konsultacje
Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie.