Bus icon Darmowa dostawa od 200zł
Zaloguj
Back to top icon Phone icon
NOWY PRODUKT

Suplementy diety

Suplement diety w płynie zawierający kwasy tłuszczowe omega-3,-6,-9, pozyskiwane z oleju lnianego, wzbogacony o składniki dbające o skórę: koenzym Q10, witaminę E, A i D marki FLC Pharma

Sortowanie

Zmień
po nazwie malejąco po nazwie rosnąco po cenie malejąco po cenie rosnąco po producencie malejąco po producencie rosnąco
po producencie

Wyświetlaj na stronie produktów

15
15 30 60 90 120

 

W tej kategorii znajdziecie naturalne suplementy diety zawierające składniki odpowiedzialne za utrzymanie właściwej równowagi emocjonalnej, redukcję stresu, a także dodanie naszemu organizmowi energii.

Stres towarzyszy nam codziennie. Coraz szybsze tempo życia, długie godziny spędzane w pracy, obowiązki domowe, problemy, brak czasu na odpoczynek – wszystko to sprawia, że dopada nas stres, który uniemożliwia nam normalne funkcjonowanie. Przewlekły stres ma destrukcyjny wpływ na nasz cały organizm. Oddziałuje na wszystkie procesy toczące się w organizmie. Długotrwały stres zwiększa ryzyko rozwoju chorób nowotworowych, układu krążenia, wrzodów, osłabia układ odpornościowy, zaostrza choroby autoimmunologiczne, powoduje migreny, bóle serca, choroby żołądka, zmiany nastroju, depresję, zaburzenia lękowe, problemy z koncentracją. W wyniku stresu dochodzi do licznych objawów fizycznych takich jak: suchość w ustach, płytki oddech, szybsza akcja serca i tętno, biegunka, ból brzucha, nudności, nadmierne wydzielanie potu, mrowienie dłoni i stóp, drżenie mięśni, dreszcze, zimne dłonie i stopy. Do symptomów fizycznych należy dodać objawy psychiczne: zmniejszona samoocena, negatywne myśli, brak koncentracji, brak zadowolenia.

W redukcji nadmiernego stresu polecamy przede wszystkim znalezienie chociaż chwili na odpoczynek i relaks: długa, odprężająca kąpiel, dobra książka, świece, wybranie się na spacer, masaż, aktywność fizyczna. Kiedy Wasz czas na relaks jest bardzo krótki, postarajcie się chociaż na 5 minut usiąść, czy położyć się w ciszy, zamknąć oczy i starać się wyłączyć myśli. Szczególną uwagę zwracamy Wam na praktykowanie jogi, medytację, ćwiczenia oddechowe.

Polecamy także zainteresować się naturalnymi preparatami, które przy dłuższym stosowaniu wesprą Was w stresujących momentach. W naszej ofercie posiadamy m.in. suplement zawierający ashwagandhę. Ashwagandha to tzw. adaptogen, czyli roślina uodparniająca organizm na warunki stresowe. Pomaga utrzymać równowagę emocjonalną, wspiera organizm w czasie wzmożonego napięcia psychicznego i nerwowego, pomaga zachować prawidłowe funkcje poznawcze i umysłowe, dostarcza sił witalnych, poprawia samopoczucie.

Marki dostępnych w Pure Harmony suplementów wspierających organizm to: Aliness, Aura Herbals, Formeds.

Delivery package icon

Pakujemy ekologicznie
Wszystkie zamówienia pakujemy w ekologiczne opakowania.

Car delivery icon

Dostawy kurierem i do paczkomatu
Robimy, co w naszej mocy, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej.

Consultant icon

Konsultacje
Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie.