Bus icon Darmowa dostawa od 200zł
Zaloguj
Back to top icon Phone icon
NOWY PRODUKT

Kosmetyki naturalne

Naturalne, ręcznie tworzone mydełko o kwiatowym, harmonijnym zapachu róży marki Almara Soap

Sortowanie

Zmień
po nazwie malejąco po nazwie rosnąco po cenie malejąco po cenie rosnąco po producencie malejąco po producencie rosnąco
po producencie

Wyświetlaj na stronie produktów

15
15 30 60 90 120

 

Serum do twarzy to kosmetyk silnie skoncentrowany i bogaty w składniki aktywne. Naturalne serum jest pełne składników aktywnych, roślinnych ekstraktów, dobroczynnych olejów, hydrolatów, witamin i co ważne nie zawiera szkodliwych subtancji.

Serum jest idealnym dopełnieniem pielęgnacji twarzy. Będzie szczególnie przydatne, gdy Twoja skóra jest w złej kondycji, jest przesuszona, pozbawiona blasku, czy wymaga regeneracji.

W zależności od rodzaju, serum może posiadać różne działania na skórę: nawilżające, regenerujące, odżywcze, rozświetlające, normalizujące i inne. W naszej Ofercie znajdziecie także sera bogate w składniki aktywne takie, jak: retinol.

Serum może również mieć różną konsystencję: od lekkiego żelowego, przez kremowe, po olejowe.

W naszej ofercie znajdziecie zarówno naturalne serum wodne, olejowe, a także dwufazowe. Dzięki czemu każdy znajdzie produkt odpowiedni dla swojej skóry.

Pamiętajcie jednak, że stosowanie serum nie ma na celu zastąpienia kremu. Serum posiada wyższe stężenie składników aktywnych i zwykle inną konsystencję. Serum jest kosmetykiem uzupełniającym naszą pielęgnację. Najlepiej zastosować go tuż po oczyszczeniu (i jeśli konieczne także po tonizacji twarzy), a po wchłonięciu nałożyć krem lub ulubiony olejek. Niezwykle istotne jest, aby "przykryć" serum innym kosmetykiem, tak aby substancje aktywne dłużej pozostały na skórze.

W tej kategorii znajdziecie także serum pobudzające wzrost brwi i rzęs :)

W naszej ofercie znajdziesz naturalne serum następujących marek: Mokosh, Mawawo, Nowa Kosmetyka, Hagi, e-FIORE, Polemika, Bosphaera.

 

Delivery package icon

Pakujemy ekologicznie
Wszystkie zamówienia pakujemy w ekologiczne opakowania.

Car delivery icon

Dostawy kurierem i do paczkomatu
Robimy, co w naszej mocy, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej.

Consultant icon

Konsultacje
Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie.