Bus icon Darmowa dostawa od 200zł
Zaloguj
Back to top icon Phone icon
NOWY PRODUKT

Suplementy diety

Suplement diety w płynie zawierający kwasy tłuszczowe omega-3,-6,-9, pozyskiwane z oleju lnianego, wzbogacony o składniki dbające o skórę: koenzym Q10, witaminę E, A i D marki FLC Pharma

Sortowanie

Zmień
po nazwie malejąco po nazwie rosnąco po cenie malejąco po cenie rosnąco po producencie malejąco po producencie rosnąco
po producencie

Wyświetlaj na stronie produktów

15
15 30 60 90 120

 

W tej kategorii znajdziecie naturalne suplementy diety zawierające składniki wspierające nasze serce i naczynia krwionośne.

Chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dbanie o serce, najważniejszy narząd w naszym organizmie. Istotne jest utrzymanie go w dobrej kondycji, tak aby służyło nam przez lata. Podobnie sprawa się ma z naczyniami krwionośnymi, które transportują krew i zawarte w niej składniki odżywcze do wszystkich narządów. Ważne, aby naczynia były wytrzymałe i elastyczne.

Niestety często obecny styl życia nie wpływa dobrze na funkcjonowanie naszego serca i naczyń krwionośnych. Niewielka aktywność fizyczna, niewłaściwa dieta bazująca na słodkich i tłustych potrawach, niewielka ilość przyjmowanych w ciągu dnia płynów, prowadząca do zwiększenia gęstości krwi, czy siedzący tryb pracy – to wszystko sprawia, że nasze naczynia krwionośne nie mają lekko.

 

Istotne witaminy i składniki odżywcze wpływające korzystnie na funkcjonowanie serca i naczyń krwionośnych:

Marki dostępnych w Pure Harmony naturalnych suplementów wspierających pracę serca i funkcjonowanie naczyń krwionośnych: Aliness, Now Foods, FLC Pharma, Swanson, Formeds.

Delivery package icon

Pakujemy ekologicznie
Wszystkie zamówienia pakujemy w ekologiczne opakowania.

Car delivery icon

Dostawy kurierem i do paczkomatu
Robimy, co w naszej mocy, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej.

Consultant icon

Konsultacje
Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie.